Nieuw! De verzekering voor papegaaien
woensdag, 20 april 2011, By: Petplan
Er is nu een zorgverzekering voor papegaaien. Ook bezitters van ara’s, kaketoes en parkietachtige vogels kunnen deze verzekering afsluiten. De kosten van medische zorg voor deze vogels kunnen behoorlijk oplopen en tot op heden was het niet mogelijk de ziektekosten te verzekeren. Petplan is hiermee de eerste dierverzekeraar die deze verzekering in Nederland aanbiedt.
“De kosten die een bezoek aan de dierenarts met zich meebrengen liegen er soms niet om. Veel dierenbezitters hebben dan ook moeite met het betalen van de rekening. Met de papegaaienverzekering willen we nu ook de eigenaren van tropische vogels hiermee een handje helpen”, aldus Peter van Rooijen Veterinair Directeur Petplan.
Papegaaien hebben een grote aantrekkingskracht op mensen. Dat is mede te danken aan hun intelligentie en goede sociale eigenschappen maar vaak ook aan hun prachtige verenkleed. Voor veel eigenaren is de emotionele binding met hun vogel groot. Ze worden opgenomen als volwaardig gezinslid.

